ריקול לשמן הזית האהוב: "מדובר בזיוף, לא לקנות"
חברת אופק זבאן אריזות בע"מ מזהירה את הציבור מפני מותג השמן זית "שמרת" באריזה של 3.8 ליטר.
החברה הודיעה כי מדובר בזיוף ובתיאום עם משרד הבריאות המליצו לציבור שלא לצרוך מוצר זה
חברת אופק זבאן אריזות בע"מ (החברה) מזהירה את הציבור שלא לצרוך שמן זית כתית מעולה מהמותג "שמרת" באריזה של 3.8 ליטר.החברה מודיעה לציבור כי שמן מהמותג "שמרת" נמצא בערוצי השיווק כשעליו מדבקה הנושאת את שם החברה כמי שארזה את השמן.