"להרחיב את התמיכה": החקלאים אומדים את נזקיהם ב-60 מיליון שקל
מזכ"ל תנועת המושבים, עמית יפרח, הופיע בפני ועדת הקורונה בכנסת והתריע על השמדת תוצרת חקלאית ועל אי היכולת לייצא סחורה ■ "בימים אלה יש להנהיג מדיניות שתחזק את החקלאים״
לרשימת המגזרים הנפגעים מהמשבר הצטרפו החקלאים, האומדים את נזקיהם ב-60-50 מיליון שקל. החקלאות הוחרגה מרשימת הענפים שעליהם חלות הגבלות העבודה, אבל החקלאים סובלים מירידה בביקוש לחלק מהתוצרת, ירידה ביצוא בעקבות ההגבלות על התנועה האווירית ומחסור בעובדים בחלק מהענפים.
![שדה חקלאי](https://perot.org.il/sites/perot.org.il/files/styles/large/public/field/image/field-192179_960_720.jpg?itok=K3z-IAeG)
שדה חקלאי
Image by Ralf Kunze from Pixabay