השווקים נסגרו - והפירות והירקות נרקבים בשדות
אחרי סגירת בתי המלון, המסעדות ובתי הקפה בעקבות משבר הקורונה, סגירת השווקים גורמת לחקלאים הפסדים של מיליוני שקלים. אבל למרות עודף עצום של עגבניות, תותים וחסה - המחירים ברשתות לא יורדים
עודפי ירקות ופירות מצטברים אצל החקלאים, אך המחירים עדיין גבוהים: השווקים הפתוחים נסגרו אתמול במסגרת מצב החירום, ובמועצת הצמחים טוענים שיש עודף עצום של עגבניות שרי, תותים וחסה כתוצאה מכך
![שוק סגור](https://perot.org.il/sites/perot.org.il/files/styles/large/public/field/image/rollup-4639945_960_720.jpg?itok=HQLSVQbf)
שוק סגור
Image by aknologia6path from Pixabay