הסקטור החקלאי מצפון ועד דרום מברך את אבי דיכטר על מינויו לשר החקלאות 

מאיר צור ראש מועצה אזורית הערבה התיכונה: "אני מברך את הממשלה החדשה ואת אבי דיכטר שר החקלאות הנכנס, על מינויו. כולנו בערבה התיכונה חקלאים ותושבים, מצפים להיפגש עם השר ולחזק יחד את החקלאות הישראלית אשר הינה מהמתקדמות בעולם, תוך חיבור לשורשים, לציונות ולהכרה כי החקלאות בעלת משמעות כבירה לעתידנו במדינת ישראל".

ירון בלחסן מנכ"ל ארגון מגדלי הפירות בישראל: "מגדלי הפירות בישראל והנהלת הארגון מברכים את הממשלה החדשה ואת אבי דיכטר על המינוי החדש לשר החקלאות, תפקיד חשוב מאין כמותו במיוחד בתקופה זו בה החקלאים נלחמו על עתיד ביטחון ייצור המזון ובימים של התמודדות עם משבר אקלים כלל עולמי, המשפיע גם על החקלאות בארץ, ומאחלים בהצלחה בחיזוק הפריפריה וענף החקלאות בישראל, למען ההתיישבות העובדת השומרת על אדמות הלאום בגבולות המדינה".

אופי רייך מנכ"ל מועצת הדבש: "דבוראי ישראל מברכים את הממשלה החדשה ואת שר החקלאות הנכנס אבי דיכטר בתפקידו החשוב והקריטי, ומאחלים לו בהצלחה גדולה בחיזוק ושמירה על חקלאות איתנה וצומחת, מתוך הבנה עמוקה של האתגרים הניצבים בפתחנו, למען עתיד החקלאות במדינתנו".

אורי דורמן יו"ר החברה לפיתוח הגליל (משקי הגליל העליון): "אנו מברכים את השר אבי דיכטר על בחירתו לתפקיד. בימים אלה בהם הכלכלה והחברה בישראל במשבר, חשוב כי את משרד החקלאות יוביל מנהיג אשר יחד עם החקלאים ייצור שינוי תפיסתי בממשלת ישראל, שיחזיר את החקלאות וההתיישבות להיות גורמים מובילים בארץ. אנו מאחלים הצלחה לשר החדש".
 

ירון בלחסן מנכ"ל ארגון מגדלי הפירות

ירון בלחסן מנכ"ל ארגון מגדלי הפירות 
צילום: ארגון מגדלי הפירות